Policja znalazłe narkotyki w mieszkaniu 22-latka

środa, 30 maj 2018 12:40 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, w wyniku realizacji sprawy operacyjnej, zatrzymali kolejną osobę w związku z przestępstwami narkotykowymi.

 

W miejscu zamieszkania 22-letniego mężczyzny funkcjonariusze ujawnili blisko 800 porcji marihuany oraz substancje psychotropowe.

- Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu dwóch zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mieszkaniec powiatu średzkiego odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz za udzielanie ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej innym osobom - informuje oficer prasowy KPP w Środzie Śl.

Wobec zatrzymanego Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Przypomnijmy: kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji, podlega karze pozbawienia wolności do lat 10. Ta sama kara grozi za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

(ms/rol) fot. kpp

Ostatnio zmieniany czwartek, 09 sierpień 2018 22:49

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież