Policja znalazłe narkotyki w mieszkaniu 22-latka

środa, 30 maj 2018 12:40 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, w wyniku realizacji sprawy operacyjnej, zatrzymali kolejną osobę w związku z przestępstwami narkotykowymi.

 

W miejscu zamieszkania 22-letniego mężczyzny funkcjonariusze ujawnili blisko 800 porcji marihuany oraz substancje psychotropowe.

- Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu dwóch zarzutów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mieszkaniec powiatu średzkiego odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz za udzielanie ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej innym osobom - informuje oficer prasowy KPP w Środzie Śl.

Wobec zatrzymanego Sąd Rejonowy w Środzie Śląskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Przypomnijmy: kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji, podlega karze pozbawienia wolności do lat 10. Ta sama kara grozi za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

(ms/rol) fot. kpp

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację