Policyjna akcja "Trzeźwy poranek" trwa

piątek, 14 wrzesień 2018 11:01 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dzisiaj średzcy policjanci prowadzą na drogach powiatu średzkiego wzmożone działania kontrolne pod nazwą „Trzeźwy poranek”.

Ich celem jest ujawnianie przede wszystkim nietrzeźwych kierujących, ale również osób popełniających wykroczenia drogowe.

Pomimo wielu apeli i informacji o zdarzeniach drogowych powodowanych przez kierujących siadających za kierownicę swojego samochodu po spożyciu alkoholu czy środków odurzających, w tym dopalaczy, wciąż na drogach dochodzi do tragedii.

Mając na uwadze istotne zagrożenie bezpieczeństwa ruchu na drogach powodowane przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka, średzcy policjanci podejmują liczne działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Takimi działaniami są cykliczne akcje pn.: "Trzeźwy poranek", prowadzone na drogach naszego powiatu.

Jak zawsze, również i dzisiaj ich celem będzie sprawdzenie pod kątem stanu trzeźwości jak największej liczby kierujących.

(ms) fot. policja

Komentarze  

Permalink 0 error
no to będzie trzepanko
2018-09-14 11:11 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież