Półkolonie sportowe dla dzieci z Be Fit - ruszyły zapisy!

piątek, 11 maj 2018 19:23 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Średzkie studio fitness wychodzi ze sportową ofertą do najmłodszych mieszkańców regionu. Podczas tegorocznych wakacji Be Fit zorganizuje 4 pięciodniowe półkolonie dla dzieci od 6. roku życia.

 

Wśród atrakcji, jakie czekają na małych uczestników, są m.in. zajęcia taneczne, sportowe, muzyczne, plastyczne czy wycieczki w urokliwe miejsca ziemi średzkiej, w tym do stadniny koni w Bukówku.

Wakacje to czas, w którym wielu rodziców z jednej strony, zmaga się z problemem opieki nad swoją pociechą, a z drugiej, zastanawia się, jak dobrze wykorzystać dwa wolne od nauki miesiące. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych form spędzania wakacji mogą być półkolonie sportowe. Inicjatorką pierwszych tego typu kolonii w Środzie Śląskiej jest Justyna Uran, właścicielka studia fitness Be Fit.

- Jako instruktor fitness, ale też były nauczyciel WF-u z kilkuletnim stażem pracy, mam za sobą współorganizację i animację wakacyjnych kolonii dla dzieci. Bardzo chciałam zorganizować podobne wydarzenie w Środzie Śląskiej, gdzie pracuję na co dzień już od 4 lat. Nadchodzące wakacje będą pierwszą i mam nadzieję, nie ostatnią, okazją, by miłością do sportu i zdrowego stylu życia zarazić najmłodszych mieszkańców Środy i okolic. W tym roku w czerwcu, lipcu i sierpniu zorganizujemy w sumie 4 pięciodniowe półkolonie, na które już można zapisywać dzieci od 6. roku życia. Ze swojej strony zapewniamy oczywiście profesjonalną opiekę, bogaty i atrakcyjny program zajęć, ale też mnóstwo doskonałej zabawy i pozytywnej energii. Żaden z małych uczestników półkolonii z Be Fit na pewno nie będzie się nudził - mówi Justyna Uran.

W programie półkolonii znajdują się nie tylko zajęcia sportowe, ale też taneczne, plastyczne i muzyczne. Nie zabraknie też wspólnych zabaw, gier czy konkursów. Wśród atrakcji będzie ponadto wycieczka do stadniny koni w Bukówku czy wspólne ognisko na łonie natury. Organizatorzy zapewniają profesjonalną opiekę pedagogiczną i instruktorską w trakcie wszystkich zajęć oraz jeden ciepły i zdrowy posiłek dziennie.

Terminy półkolonii:

  • 25-29 czerwca,
  • 16-20 lipca,
  • 23-27 lipca,
  • 27-31 sierpnia.

Kontakt, zapisy i szczegółowe informacje:
Justyna Uran, tel. 786-819-317 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

32252964 1777213632325629 6181957939092258816 n--- ARTYKUŁ SPONSOROWANY ---{jcomments off}

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany wtorek, 15 maj 2018 23:15

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież