Półkolonie ze średzkim OSiR’em

czwartek, 08 sierpień 2019 10:23 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W tym roku zorganizowano 4 turnusy „Wakacji z OSiRem”. Aktualnie trwa 3 turnus. Są to półkolonie sportowo-edukacyjne dofinansowane przez Gminę Środa Śląska i OSiR Środa Śląska. Zajęcia trwają od godz. 8:00 do 16:00, w czasie których dzieci mają zapewnione wyżywienie wraz z ciepłym posiłkiem. 

Podczas zajęć każde dziecko ma szansę aktywnie spędzić czas, spożytkować nadmiar energii poprzez liczne zajęcia sportowe takie jak: pływanie , bieganie , tenis, wycieczki rowerowe i górskie. W zależności od pogody zajęcia organizowane są na różnych obiektach OSiR.

Poprzez różnorodność atrakcji i zaplanowanych wyjazdów, tj.: Park dinozaurów w Krasiejowie, wejście na Ślężę, Hydropolis, wycieczka statkiem po Odrze, Park dinozaurów w Lubinie, ZOO, Park linowy i Zamek Książ, dzieci mogą poznać wiele nowych form aktywności fizycznej, a także zwiedzić okolice.

Ponadto organizowane są wyjścia do kina, spotkania ze strażakami, policjantami, zajęcia sportowe na basenie, na sali, na boisku, a także pływanie rowerami wodnymi po średzkim akwenie Kajaki.

Dzieci chętnie biorą udział w zajęciach, realizując przy tym plan przygotowany na każdy z turnusów, do domów wracają wzbogacone o nowe doświadczenia i pełne niezapomnianych wrażeń. Wielu z obecnych letników wyraża chęć uczestnictwa w kolejnych edycjach „Wakacji z OSiR’em”.

(um)

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Co stego ze półkolonie jak i tak miejsca są zarezerwowane dla stałych dzieci przez znajomych z osira chcąc zapisać dziecko tuż po pojawieniu się ogłoszenia nie było miejsca.To gdzie są?

This comment was minimized by the moderator on the site

To nieźle ?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację