Pomiędzy Miękinią, a Mrozowem auto wpadło do rowu

sobota, 01 grudzień 2018 16:23
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Niech to zdjęcie będzie przestrogą dla innych. Tym razem młodej kobiecie nic poważnego się nie stało.

Pomimo, że na DK94 nie ma problemu z jazdą, to na drogach "bocznych" jest przysłowiowa "szklanka".

Zdarzenie miało miejsce dziś przed południem, na drodze pomiędzy Miękinią, a Mrozowem. Droga była bardzo śliska i kierującej kobiecie nie udało się opanować samochodu, kiedy wpadł w poślizg.

Mamy prośbę do kierowców, niech uważają, a jak widzą kolizję lub wypadek, zatrzymają się, by pomóc, wezwać służby. Zanim dojechaliśmy do miejsca zdarzenia, przed nami jechało kilka osób, nikt się nie zatrzymał...

Dziękujemy Panom, którzy zatrzymali się zaraz po nas i pomogli wydostać kobietę z rowu.

(kb) / fot. kb

Ostatnio zmieniany niedziela, 02 grudzień 2018 14:43

Komentarze  

Permalink +3 K2-7500
Jaka zima?, jakie zaskoczenie?, jeździć (...) nie potrafią :D
2018-12-03 10:52 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +6 DAREK
Jak czytam takie komentarze to mnie krew zalewa, czy myślicie że drogowcy maja na każdym odcinku drogi kamery. Czy maja sypać prewencyjnie przed wystąpieniem zjawiska ? Niech każdy rzuci 500 zł z własnej kieszeni to będą sypać całą zimę 24/h, ale na to chyba nikt się nie zgodzi. Jest ZIMA a ludzie chcą mieć zawsze i wszędzie drogi jak latem, bo skoro według znaków mogę jechać 90 to będę jechał 90 bo tak. Co z tego że być może szklanka na drodze dopiero co się pojawiła. A potem klasyczny płacz i obwinianie innych, bo ja przecież dostosowałem prędkość do panujących warunków.
2018-12-03 08:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 ale
Naprawdę trzeba się zatrzymać, gdy widzi się takie coś...Zatrzymać aby pomóc opuścić ten samochód tym, którzy mogą w nim być...Bo taki samochód może przecież stanąć w płomieniach...
2018-12-02 23:22 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 Kierowca
Najpierw to nauczcie się jeździć a nie lament wielki bo jeździć nie umiecie wielcy kierowcy prostej trochę ślisko a wy pędzicie
2018-12-01 22:52 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 edek
Drogowcy to pany , prosze w wekend im nie przeszkadzac
2018-12-01 21:09 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Andrzej
Służby jak i urzędy maja wolne, kto pracuje na weekendy...
2018-12-01 18:40 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 do bani
Bo zima jak zwykle zaskoczyła drogowców. Skąd to znamy. Ślisko jak cholera, dziś było rano też mało nie wylądowałem w rowie. Gdzie służby się pytam?
2018-12-01 16:29 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież