Ponad 6 mln dotacji z UE dla Środy Śląskiej w 2018 roku

wtorek, 04 czerwiec 2019 17:44 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach prezentacji Raportu o stanie gminy za 2018 rok, na sesji Rady Miejskiej 30 maja br. kierownik Wydziału Promocji i Rozwoju Gminy Jaromir Stawirej zaprezentował sukcesy i skuteczność Urzędu Miejskiego w pozyskiwaniu i kontraktowaniu dotacji z Unii Europejskiej i programów rządowych na zadania inwestycyjne i projekty miękkie w 2018 roku.

 

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Jak dowiódł przykład PIS ludzie lubią być okłamywani i wierzą w kłamstwa, żywiąc nadzieję, że może tym razem będzie to prawda.
Burmistrz jest człowiekiem wykształconym ale bez kompetencji do zarządzania, niestety

This comment was minimized by the moderator on the site

Jednak dalej się udaje i ludzie wierzą nadal głosują na tych co najmniej robi dla strefy aby przyciągnąć normalna firmę bez tej chemii

This comment was minimized by the moderator on the site

ZAKŁAMANIE RZECZYWISTOŚCI.Czyli jak z porażki zrobić sukces. MIĘKINIA PONAD 20 MLN MALCZYCE 13 MLN ŚRODA 6MLN. Co tu jest nie tak ? 6.5 mln zł oddane do Unii za zaniechanie realizacji inkubatora przedsiębiorczości. Droga Juszczun Wojczyce bez dofinansowania, kanalizacja Wrocislawice też za własne. A największą inwestycją 2018 roku były drogi transportu rolnego podzielone na 10 etapów i podetapów. MACHINA PROPAGANDOWA DZIAŁA JEDNAK BEZ...

ZAKŁAMANIE RZECZYWISTOŚCI.Czyli jak z porażki zrobić sukces. MIĘKINIA PONAD 20 MLN MALCZYCE 13 MLN ŚRODA 6MLN. Co tu jest nie tak ? 6.5 mln zł oddane do Unii za zaniechanie realizacji inkubatora przedsiębiorczości. Droga Juszczun Wojczyce bez dofinansowania, kanalizacja Wrocislawice też za własne. A największą inwestycją 2018 roku były drogi transportu rolnego podzielone na 10 etapów i podetapów. MACHINA PROPAGANDOWA DZIAŁA JEDNAK BEZ ZARZUTÓW A LUDZIE W TO WIERZĄ TYLKO CZY UDA SIĘ TAK SKUTECZNIE KŁAMAĆ PRZEZ 5 LAT ?

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Jeśli to prawda co piszesz to jeszcze większy mam szacunek dla burmistrza, ponieważ tylko On i Wójt z gminy Udanin wyrazili chęć pomocy do wykupienia szpitala.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację