Poranna kąpiel w średzkich "Kajakach"

niedziela, 16 grudzień 2018 12:05 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Akwen "Kajaki" w Środzie Śląskiej, 16 grudnia 2018 roku, godzina 10:30, temperatura powietrza -1,5 stopnia, temperatura wody... kuszące 2 stopnie. Co można zrobić w takich warunkach?

Dla morsów to oczywiste, wykąpać się! Dla większości z nas to czyste szaleństwo, ale dla nich to forma spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Oczywiście morsowanie ma dobry wpływ na zdrowie człowieka, ale mam wrażenie, że to jest na drugim planie.

Tradycyjnie po wyjściu z wody, czekał na śmiałków ciepły posiłek. A każdego pytającego „po co?” zapraszam na kolejne takie spotkanie, fajni ludzie i świetna atmosfera wyjaśni wszystko na żywo.

(lp) fot. Wime

Ostatnio zmieniany niedziela, 16 grudzień 2018 19:54

Komentarze  

Permalink 0 maha
Kiedy następna taka akcja ?
2018-12-20 18:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -2 Fred
Siusiaki zmarzły ;)
2018-12-17 19:23 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 roro
Brawo morsy!!!! :-)
2018-12-17 15:00 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Danuta
Widzieliscie odbicie goscia w wodzie, co to za kulka nad jego glowa w odbiciu wtf?
2018-12-17 12:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież