Poranne przewozy osób na terenie gminy Malczyce bez zmian

wtorek, 09 październik 2018 15:28
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak już informowaliśmy, w ostatnim czasie wpłynęło do nas kilka próśb o zainteresowanie się sprawą przewozu osób w godzinach porannych, głownie na terenie gminy Malczyce.

Zaniepokojeni mieszkańcy informowali m.in. o planach wycofania kursów przez przewoźnika z Malczyc, w związku z nowym rozkładem jazdy wprowadzonym przez Średzką Komunikację Publiczną.

W rozmowie z wydziałem zajmującym się transportem publicznym w Starostwie Powiatowym w Środzie Śląskiej otrzymaliśmy odpowiedź, która na razie powinna złagodzić nastroje osób monitujących w tej sprawie: - Pan (...), który prowadzi transport publiczny na terenie naszego miasta oraz poszczególnych gmin, na obecną chwilę wycofał wniosek złożony w ubiegłym tygodniu. Linie oraz kursy, które prowadzi ww. firma pozostają bez zmian.

Z nieoficjalnego źródła dowiedzieliśmy się, że wspomniana firma przewozowa ma w planach złożenie kolejnego, nowego wniosku... Nie dowiemy się jednak co miałby on zawierać, bo właściciel firmy nie chce z nami rozmawiać.

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

Komentarze  

Permalink +1 Mikusia
NASTALA CISZA !!!!!
JAK WRÓCIĆ Z PRACY PO GODZ 16 !!!!!
DZIECKO NA BASEN JUZ NIE JEZDZI !!!!!
KOGO POPROSIC O POMOC ?
2018-11-21 07:35 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Adam
Wniosek zapewne do Burmistrza o dotację. Ten układ funkcjonujący w ŚKP i ludziach z nim związanych od samego początku nastawiony jest na wyprowadzenie pieniędzy z budżetu a dobro mieszkańców odmieniane przez nich na wszystkie przypadki to chwyt marketingowy. Ciekawe czy pełnomocnik ds transportu u Burmistrza da radę pogodzić dwie fuchy. http://[oooops]/wiadomosc/20675,prywatny -przewoznik-chce-uruchomic-kursy-autobus owe
Jako pełnomocnik burmistrza i firmy transportowej z Malczyc. Hasło Burmistrza powinno brzmieć "transport dla swoich"
2018-10-09 16:20 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież