Portret Mikołaja - konkurs plastyczny

czwartek, 08 listopad 2018 13:29 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dom Kultury w Środzie Śląskiej ogłasza plastyczny na Portret Mikołaja. Do wygrania 2 bony podarunkowe o wartości 100 zł do zrealizowania w sieci sklepów Empik oraz kupony na seanse filmowe do średzkiego kina.

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: 5-7 l oraz 8-10 l.

Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni poprzez twórczą interpretację postaci Św. Mikołaja oraz wprowadzenie najmłodszych w magię nadchodzących świąt.

Warunki uczestnictwa:

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej portret 
św. Mikołaja (format dowolny).

Prace należy opatrzyć metryczką umieszczoną na odwrocie pracy, zawierającą: imię 
i nazwisko autora, wiek, nazwę placówki do której uczęszcza uczestnik konkursu oraz numer telefonu.

Praca powinna być wykonana własnoręczne w dowolnej technice plastycznej.

Zgłoszenie konkursowe nie może zawierać treści sprzecznych z prawem, naruszać praw osób trzecich jak również przedstawiać sytuacji, które nie spełniają powyższych warunków nie będą brane pod uwagę podczas wyłaniania Zwycięzców. Prace wykonane niezgodnie z regulaminem lub oddane po terminie nie będą oceniane.

Biorąc udział w konkursie tym samym rodzic/ opiekun prawny dziecka wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz. U z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) 

Prace należy dostarczyć osobiście do sekretariatu Domu Kultury w Środzie Śląskiej lub przesłać na adres: Dom Kultury w Środzie Śląskiej; pl. Wolności 58, 55-300 Środa Śląska do dnia 10.12.2018 r.

Nagrodę będzie można odebrać w sekretariacie Domu Kultury w Środzie Śląskiej (pl. Wolności 58).

Uwagi końcowe:

Organizator nie odpowiada za zniszczone prace podczas przesyłki.

Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.

Nie możemy doczekać się inwencji twórczej naszych Młodych Artystów.

Konkurs trwa do 10 grudnia!

DK Środa Śl.

Komentarze  

Permalink 0 szok
kurcze już mikołaj ? jeszcze jesieni porządnej nie było !
2018-11-08 20:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież