Posiadasz odpady wielkogabarytowe? Nie przeocz tego terminu

sobota, 21 lipiec 2018 16:18
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W gminie Udanin już 28 lipca będzie można skorzystać z darmowego wywozu odpadów wielkogabarytowych.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w akcji umożliwiającej ich wywóz. Należy je wystawić 28 lipca do godziny 7 rano przed swoją posesją.

Pamiętać trzeba, że do odpadów wielkogabarytowych zaliczamy: meble, dywany i wykładziny, drzwi, okna, materace, wanny, meble ogrodowe, pergole, sprzęt sportowy i rekreacyjny, wózki dziecięce itd.

(ws) fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink +2 czekam
a kiedy w Środzie będą zabierać??
2018-07-22 13:27 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 świerk
Wejdź na stronę fbserwis i sobie przeczytaj.
2018-07-22 13:49 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież