"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa OSiR-u

wtorek, 09 październik 2018 16:38
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ogłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Prezesa Zarządu Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Śląskiej.

 

 

 Ogłoszenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Środzie Śl.

 

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink +11 Patryk
A wasn z lordem zaczela sie podobno od wniosku prezesa o podwyzki dla swoich ludzi . Dobey chlop ze sie postawil lordowi. Grunt ze jemu jest dobrze bo na taka pensje dla niego musi byc a dla marnie zarabiajacych ludkow ochlapy. Brawo prezes.
2018-10-10 12:17 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +8 Dyr z Zawodu
Hmmm, miałem zamiar składać papiery ... ( spełniam wszystkie wymogi x 2 ) - ale ... w sumie po przeczytaniu komentarzy powyższych - r e z y g n u j e
2018-10-10 09:47 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -8 widać
akurat :lol: sianie przez ciebie fermentu i tyle
2018-10-10 10:19 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +13 Mateuszek
Błaszkiewicz postawił się lordowi bo nie chciał wywalić Gubały.Gubała jest szwagrem Boguckiego ,który w sprawach OSiR jako radny dowalał Rucińskiemu na każdym zebraniu samorządu.I lord z zemsty postanowił wywalić Gubałę,księgową i kogoś tam jeszcze ,na co Błaszkiewicz przystać nie chciał bo nie widział powodów merytorycznych.
I lord postanowił wywalić Błaszkiewicza a resztę na razie zostawił w spokoju,wybierze sobie nowego podwładnego to mu nakarze wywalić kogo zechce. To głupie bo przed wyborami zrazić do siebie wyborców to strzał w kolano.!!!
No ale ponoć władza to narkotyk!
2018-10-10 08:08 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +11 Gosia
Burmistrz nie lubi jak ktoś ma swoje zdanie...możesz być mierny ale wierny:)) czyli marionetka do wysługiwania. Prezes OSiRu pokazał klasę i za to ludzie go szanują. To człowiek z własnym rozumem i zdaniem, obdarzony zaufaniem wielu ludzi. Odbudował OSIR z popiołów po byłym prezesie, wprowadził wiele pozytywnych zmian swoją osobą, a teraz mu Burmistrz ze swojej mściwości odpuścić nie może... Niestety osoba na stanowisku Burmistrza powinna zapomnieć o wszelkich osobistych urazach, a dbać o dobro mieszkańców. Nasz Burmistrz niestety tej podstawowej zasady nie uznaje. Liczy się tylko On i to co sobie w swojej głowie wyobrazi.
2018-10-10 06:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +10 Jan
A co ze starym prezesem podobno burmistrz pomimo ze prezes ponownie zlozyl kandydature to pominal go bo sie mu prezes postawi
l przy sprawach personalnych. A przecie prezes byl czlowiekim burmistrza jak zostal szedwm osiru. Sprawdza sie ze burmistrz gubi sie przed wyborami w swoich decyzjach co tez wyborcy juz wkrotce ocenia. Krasucki jak wroci powinien dokonac audytu tego co robil Rucinski.
2018-10-09 19:48 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież