Poszukiwany przez sąd - zatrzymany

wtorek, 07 sierpień 2018 18:36
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Od 30 lipca do 5 sierpnia średzcy policjanci interweniowali 174 razy. Patrol drogowy został wysłany do 13 kolizji i 1 wypadku, zatrzymano 1 kierującego pod wpływem alkoholu. 

Na terenie powiatu średzkiego doszło także do 2 zatrzymań na gorącym uczynku. Do wytrzeźwienia zostały zatrzymane 3 osoby. 

30 lipca o godzinie 16:34 na terenie gm. Miękinia zatrzymano 56-letniego mieszkańca powiatu średzkiego.

- Po wylegitymowaniu mężczyzny okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy Środzie Śląskiej w celu doprowadzenia do zakładu karnego - informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

31 lipca o godzinie 8:58, w jednej z miejscowości na terenie gminy Kostomłoty policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali podczas kontroli 71- letnie mężczyznę, który kierował rowerem mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

- Cyklista został ukarany mandatem. Po czynnościach został zwolniony, natomiast rower przekazano osobie wskazanej - informuje rzeczniczka policji w Środzie Śl.

(kb) fot. policja

 

Komentarze  

Permalink -1 Hirek
Czyli nasze służby nie mają lekkiego tygodnia. Przynajmniej widać że działają a nie siedzą i zbijają bąki. Ciekawe co im przyniesie kolejny tydzień? Oby jak najmniej interwencji ale nam Polakom w upały niestety odwala więc roboty będzie w brud. :lol:
2018-08-07 18:58 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 ole
niektórym odwala i bez upałów, wiem coś na ten temat - mój sąsiad jest żywym przykładem ;-)
2018-08-07 19:09 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież