Powalone konary drzew na drodze powiatowej

piątek, 22 czerwiec 2018 13:04 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj (21.06.18) po południu przez nasz region przechodziły niebezpieczne zjawiska atmosferyczne powodując utrudnienia w ruchu drogowym.

 

Przed godziną 19 Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymało, zgłoszenie o powalonych konarach drzew na drodze powiatowej nr 2087D, z Łagiewnik Śr. Do Udanina.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano jednostkę OSP Udanin, która usunęła zagrażające gałęzie z jezdni.

 

(ws) fot. OSP Udanin

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 sierpień 2018 19:58

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież