Pożar łąki w Szczepanowie

czwartek, 30 sierpień 2018 10:11 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj o godzinie 11:42 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymał zawiadomienie o pożarze łąki w miejscowości Szczepanów.

- Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej, pożar nieużytków stwarzał ogromne zadymienie dla pobliskich domów mieszkalnych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ugaszeniu pożaru - informuje dyżurna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej. 

(kb) fot. czytelnik

Ostatnio zmieniany czwartek, 30 sierpień 2018 12:17

Komentarze  

Permalink +1 Jarek
Czyżby komuś się znowu nudziło i bawił się zapałkami? Ciekawe ile jeszcze takich dziwnych przypadkowych pożarów będzie miało miejsce do końca wakacji?
2018-08-30 12:59 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 sdsd
tak bendzie caly czas rowy wypalaja bo gmina nie kosi ląki też palą się te gminne ,kiedyś za moich czasów rowy były na glanc kazda łąka zagospodorowana
2018-08-30 22:27 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Pioter
To trzeba pogonić towarzystwo do roboty żeby wykonało swoje obowiązki. Mają swoje zadania to niech je wykonują. Może obecne wybory coś zmienią.
2018-09-01 23:25 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież