Pożar lasu gasiło 6 zastępów straży pożarnej

wtorek, 31 lipiec 2018 19:45 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dyżurny Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej o godzinie 16:10 otrzymał zgłoszenie o pożarze lasu. 

Ogień został zlokalizowany pomiędzy miejscowością Konary, a przysiółkiem Dębki w gminie Udanin. Na miejsce wysłano 4 zastępy straży pożarnej z powiatu średzkiego.

- W pożarze zniszczeniu uległo około pół hektara młodnika. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu ognia oraz zabezpieczeniu sąsiednich upraw rolnych - informuje dyżurny KP Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej.

W działaniach brały udział również 2 zastępy z powiatu jaworskiego.

(kb) fot.  OSP Udanin 

Ostatnio zmieniany wtorek, 31 lipiec 2018 20:51

Komentarze  

Permalink +1 danon
dziwne że samo się podpala.. moze czas żeby odpowiednie służby się zajeły
2018-07-31 23:13 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Mnichu
Ciekawe czy to robota jakiegoś podpalacza czy zwykły przypadek? Ja w przypadki ostatnio przestałem wierzyć bo ostatnimi czasy za dużo wszystkiego płonie. Wysypiska śmieci to dzień w dzień się niby same podpalają. Szkoda że akurat młodnik bo się narobią żeby zalesić a tu wszystko w chwilę zniszczone :sad:
2018-07-31 20:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Elelelek
właśnie polę to rozumiem, moze się zapalać podczas prac przy żniwach ale las? raczej z winy ludzi :sad:
2018-07-31 20:46 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Henryk
Oczywiście ostatnio wszystko w naszym kraju samo się podpala jak nie wysypiska śmieci z trującymi odpadami to lasy. To jest paranoja jakaś bo odpowiednie służby nie potrafią złapać lub ukarać podpalaczy! Oby to był przypadek a nie podpalenie.
2018-08-01 10:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież