Pożar przy torach w Mazurowicach

poniedziałek, 13 sierpień 2018 19:45 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak już informowaliśmy, dziś około godziny 14:00 miał miejsce pożar w Mazurowicach w gminie  Malczyce.

Około godziny 16:15 odjechały ostatnie zastępy straży pożarnej, które brały udział w gaszeniu pożaru zlokalizowanego przy torach kolejowych przebiegających pod drogą krajową nr 94 w Mazurowicach.

W akcji gaśniczej brało udział około 6 zastępów straży pożarnej. Kłęby dymu utrudniały znacząco podróż kierującym jadącym drogą krajową.

W skutek pożaru zniszczeniu uległo około 0,5 hektara wału kolejowego oraz około 25 arów pobliskiego lasu...

(kb) fot. kb

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 Jarek
No to ciekawe czy celowe podpalenie jakiegoś wielbiciela ognia czy zwykły przypadek? Zresztą ja podpalenie to i tak nie złapią nikogo bo zajęci czym innym. Te upały naprawdę już dają w kość i ludziom i gospodarce i nie tylko w Polsce.
2018-08-14 09:21 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież