Pożar sadzy w kominie - interweniowali strażacy

niedziela, 25 marzec 2018 16:07 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Ujeździe Górnym doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym. Na miejsce zdarzenia zadysponowano jednostki OSP z Ujazdu Górnego oraz JRG Środa Śląska.

 

Dziś, chwilę przed godziną 9, wpłynęło zgłoszenie do stanowiska kierowania PSP w Środzie Śląskiej od mieszkańca Ujazdu Górnego o pożarze sadzy w kominie. Na miejsce zadysponowano natychmiast miejscową jednostkę OSP oraz jeden zastęp ze Środy Śląskiej.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygaszeniu paleniska i ugaszeniu pożaru za pomocą środka gaśniczego, a także sprawdzeniu pomieszczeń czujnikiem wielogazowym i dozorowaniu temperatury komina.

Po godzinie 13, po opanowaniu sytuacji, strażacy zakończyli działania.

(ws) fot. OSP Ujazd Górny

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 30 marzec 2018 22:54

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież