Pożar samochodu na drodze krajowej [aktualizacja]

czwartek, 04 październik 2018 17:01 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

4 października, około godziny 16:00, na drodze krajowej za Komornikami (na wysokości zakładu BASF), zapalił się samochód.

Pożar ugasiła straż pożarna. Przyczyna samozapalenia się pojazdu na razie nie jest znana.

- Do zdarzenia doszło za miejscowością Komorniki, w kierunku Wrocławia. Osoby podróżujące samochodem opuściły pojazd same. W skutek zdarzenia nikt nie został poszkodowany. W pożarze zniszczeniu uległ samochód osobowy marki Renault Scenic. Działania Strażaków polegały na otworzeniu maski i podaniu prądów piany ciężkiej na palącą się komorę silnika. Straty oszacowano na około 10 tyś złotych – informuje Dariusz Domaradzki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej.

(red) foto. / wideo: lp

Ostatnio zmieniany piątek, 05 październik 2018 21:03

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież