Pożar w Malczycach. Ewakuowano jedną osobę

poniedziałek, 02 lipiec 2018 15:09 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś w nocy (o godz. 2:32) dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o palącym się budynku wielorodzinnym przy ul. Polnej w Malczycach, w którym mieszka 17 osób.

 

Na miejsce wysłano 8 zastępów straży pożarnej oraz pogotowie. Ogień powstał na parterze i rozprzestrzenił się aż na III piętro.

- Strażacy po przyjedzie na miejsce ewakuowali jedna osobę, była to starsza pani, której udzielono pierwszej pomocy. Reszta osób samodzielnie opuściła budynek do przyjazdu straży pożarnej - informuje stanowisko kierowania KP PSP w Środzie Śl.

Działania strażaków zakończyły się około godziny 6:00. Straty oszacowano na ok. 50 tys. zł.

(kb) fot. kb

pozar malczyce

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 lipiec 2018 23:40

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież