Pożar w Mazurowicach! Akcja gaśnicza trwa

poniedziałek, 13 sierpień 2018 15:06 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś około godziny 14:00 do średzkiej straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze w Mazurowicach w gminie  Malczyce. Akcja gaśnicza trwa. 

Prawdopodobnie do pożaru doszło poprzez iskrę z linii kolejowej, od której zapalił się wał  przy torach. Niestety, dzisiejszy wiatr nie ułatwia pracy strażakom i rozprzestrzenia ogień do pobliskiego lasu.

 Na miejscu, na obecną chwilę, działają 4 zastępy straży pożarnej.  

(kb) fot. kb

Komentarze  

Permalink 0 Jeremiasz
Iskra i taki pożar w efekcie? Jak upały będą się nadal utrzymywać to więcej takich pożarów będzie. Dobrze że straż pożarna opanowała pożar i jest na straży. Oby takich wypadków jak najmniej bo gdyby nie opanowano sytuacji to źle by się mogło skończyć.
2018-08-14 10:15 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież