Poznajcie GIGANTÓW ŚREDZKIEGO GIMNAZJUM

czwartek, 21 czerwiec 2018 09:37 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Domu Kultury w Środzie Śląskiej wczoraj odbyła się gimnazjalna Gala Giganty 2018, której organizatorkami były nauczycielki - Marzena Marcinkowska i Katarzyna Szybiak. Imprezę prowadzili uczniowie klasy IIA, a za treść multimedialną odpowiedzialni byli trzecioklasiści - Patryk Piotrowski i Michał Witkowski. 

Całość rozpoczęło przywitanie zaproszonych gości, nauczycieli i uczniów. Gospodarze - uczniowie klas trzecich, przygotowali prezentacje multimedialne, pokazując wspomnienia związane z szkołą. Były wypowiedzi wychowawców, uczniów, a także niektórych nauczycieli. Wszystkie oczywiście bardzo pozytywne z odrobiną humoru. Nie zbrakło także występów tanecznych i wokalnych.


Po prezentacjach nadszedł czas na oficjalne wręczenie statuetek. Kto otrzymał je w tym roku? Oto laureaci:

NAJLEPSZA UCZENNICA: MARTA GACEK

NAJLEPSZY UCZEŃ: IWO KOWALSKI 

ORYGINAŁ WŚRÓD DZIEWCZĄT: JULIA TALAR

ORYGINAŁ WŚRÓD CHŁOPCÓW: PAWEŁ RUS

NAJSYMPATYCZNIEJSZA UCZENNICA: MAJA KAMIŃSKA

NAJSYMPATYCZNIEJSZY UCZEŃ: MICHAŁ MAJEWSKI

NAJLEPSZA SPORTSMENKA: MARTA CHODOROWSKA

NAJLEPSZY SPORTOWIEC: KORNEL SADKOWSKI

PRZYJACIEL SZKOŁY: RENATA STROŻEK

GIGANT POSTĘP: MARTYNA CZUBAK

Kategoria TALENT ROKU jest szczególnie ważna, ponieważ jest brana pod uwagę tylko wtedy, gdy w br. szkolnym znajdzie się wśród uczniów osoba godna tego tytułu. W tym roku "gigantem" w tej kategorii został IGOR JASKULSKI, który zasłynął jako utalentowany aktor w wielu spektaklach teatralnych.  - Naprawdę nie spodziewałem się, że zostanę wybrany w tej kategorii. To wszystko zasługa nauczycieli, że jestem tutaj i odbieram tą statuetkę - powiedział odbierając nagrodę. 

Gala Gigantów jest długo wyczekiwanym wydarzeniem każdego roku szkolnego i nie inaczej było tym razem. Nie brakowało wielu emocji oraz dobrej zabawy.

(kb) fot. kb

IMG 3287

IMG 3291

IMG 3292

IMG 3295

IMG 3299

IMG 3331

IMG 3310

IMG 3313

IMG 3317

IMG 3330

IMG 3331

IMG 3342

IMG 3344

IMG 3337

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 23:58

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież