Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Poznajmy laureatów konkursu straży miejskiej

poniedziałek, 15 październik 2018 14:17 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W Domu Kultury w Środzie Śląskiej 12 października rozstrzygnięta została XIV edycja konkursu organizowanego corocznie przez średzką straż miejską pn. „Stop uzależnieniom”.

W dzisiejszych czasach wielu młodych ludzi uzależnia się nie tylko od papierosów czy narkotyków, ale też od komputerów i telefonów. Większość z nich nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez spojrzenia co ciekawego dzieje się na portalach społecznościowych.

Wspomniany konkurs ma na celu uświadomienie uczestnikom jakie zagrożenia niosą za sobą uzależnienia i jak z nimi walczyć.

W tegorocznej edycji komisja w składzie: Gustaw Dobosz, Marek Koziarski i Magdalena Jankowska przyznała, że decyzja o przyznaniu trzech pierwszych miejsc była naprawdę trudna, ale po długiej  naradzie, udało się wybrać laureatów konkursu. Otrzymali oni dyplomy oraz nagrody rzeczowe (rower, rolki i deskorolkę).

Laureaci:

I miejsce – Emilia Wysocka, uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej.

II miejsce – Paulina Wawszczyk, uczennica Szkoły Podstawowej w Ciechowie.

III miejsce – Juliusz Leśnik, uczeń Szkoły Podstawowej nr. 3  w Środzie Śląskiej.

Wyróżnienia otrzymali: Łukasz Wołoszyn, Paulina Pudłowska, Paweł Baraniecki i Faustyna Niedzielska.

W związku z licznym zainteresowaniem i sporą ilością prac konkursowych, straż miejska postanowiła także nagrodzić wszystkich pozostałych uczestników.

Po rozdaniu nagród, na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

(kb) fot. kb

 

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 glowawmur
Te geniusie ze straży miejskiej mogliby swą niespożytą energię spożytkować na rozładowanie korków w dni dyszlów,oraz na naukę przechodzenia przez pasy dla klientów targowiska.
2018-10-15 15:23 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież