Praca dla dziennikarza w gazecie roland

piątek, 11 maj 2018 17:20
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Redakcja gazety Roland w Środzie Śląskiej zatrudni dziennikarza (etat 1/1). Nieważne jest wykształcenie kierunkowe, a umiejętności i zaangażowanie.

 

Jeśli jesteś dyspozycyjny/a, zainteresowany/a życiem lokalnej społeczności, cechuje cię kreatywność, dociekliwość, umiejętność oceny faktów i informacji, posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zdobywaniu źródeł informacji, potrafisz robić zdjęcia i nie boisz się nowych wyzwań - BYĆ MOŻE JEST TO PRACA WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Więcej informacji pod nr tel.: 71 317 32 99, kom. 500 027 343 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* Mile widziane prawo jazdy kat. B.{jcomments off}

Zachęcamy do kontaktu.

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 16 maj 2018 08:47

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież