Praca dla Specjalisty ds. logistyki

wtorek, 06 listopad 2018 12:15
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma Schürholz Polska w Komornikach niedaleko Środy Śląskiej zajmująca się produkcją komponentów metalowych do branży motoryzacyjnej poszukuje kandydatów  na stanowisko: Specjalista ds. logistyki.

Obowiązki:

  • Organizowanie wysyłek eksportowych wraz z przygotowaniem dokumentacji wysyłkowej;
  • Terminowa realizacja dostaw oraz dbanie o ciągłość zaopatrzenia produkcji;
  • Weryfikacja stanów magazynowych;
  • Komunikowanie się z dostawcami, kooperantami i klientami firmy;
  • Koordynacja zleceń transportowych;
  • Przyjmowanie oraz wprowadzanie zamówień do systemu SAP;
  • Przygotowywanie analiz i raportów;
  • Fakturowanie sprzedaży, współudział w tworzeniu faktur korygujących i obciążeń;
  • Współpraca z działem produkcji oraz z magazynem;
  • Planowanie produkcji;

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe o kierunku logistycznym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • mile widziana znajomość systemu SAP;
  • samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • proces wdrożenia i możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę w stabilnej firmie , bez korporacyjnej atmosfery
  • stałe godziny pracy , od poniedziałku do piątku od 8 do 16
  • bogaty pakiet socjalny
  • bezpłatna nauka języka obcego

z zamieszczeniem klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

OGŁOSZENIE PŁATNE

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany wtorek, 06 listopad 2018 12:37