"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Praca! Pracownik Biurowy z językiem niemieckim, Pracownik Magazynowy

środa, 10 październik 2018 13:43
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Miejsce pracy: 55 – 300 Komorniki.

Pracownik Biurowy z językiem niemieckim

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji pracowniczej i księgowej, współpraca z działem HR, w tym pomoc w koordynacji i rozliczaniu urlopów, delegacji, czasu pracy pracowników,
  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno – biurowych (obiegu dokumentów; ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz połączeń telefonicznych)
  • Przygotowywanie i obsługa spotkań biznesowych, komunikacja telefoniczna i elektroniczna,
  • Sporządzanie pism biurowych oraz analiza kierowanych do firmy zapytań ofertowych,
  • Telefoniczna akwizycja i obsługa klientów oraz pracowników,
  • Kompleksowe wsparcie przełożonego w codziennych zadaniach,
  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office: WORD i EXCEL,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętności planowania oraz doskonałej organizacji pracy,
  • Umiejętności ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,
  • Wysokiej kultury osobistej, samodzielności, komunikatywności,
  • Umiejętności pracy zespołowej, odpowiedzialności, sumienności, dyspozycyjności, rzetelności,
  • Pogodnego usposobienia i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Zapewniamy:

  • Umowę na okres próbny, z możliwością stałego zatrudnienia,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Życiorysy w języku niemieckim

Prosimy o umieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”.Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wybranym kandydatom.

Pracownik Magazynowy

  • Wykonywanie prac magazynowych
  • Prace remontowe
  • Prace porządkowe
  • Obsługa wózka widłowego (warunek niekonieczny)
  • Mile widziane umiejętności budowlane

  • Umiejętności pracy zespołowej, odpowiedzialności, sumienności, dyspozycyjności, rzetelności i przede wszystkim uczciwości

Zapewniamy:

Życiorysy w języku niemieckim lub polskim

 OGŁOSZENIE PŁATNE

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 10 październik 2018 13:54