Prace remontowe i wypadek. Autostrada zablokowana!

środa, 07 listopad 2018 13:47 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dzisiaj na autostradzie A4 (od około 140 km) ruch w kierunku Legnicy odbywa się mozolnie, a  spowodowane to jest naprawą nawierzchni drogi przy węźle Kąty Wrocławskie. Prace remontowe mogą potrwać do godziny 18:00.

Jak by tego było mało, na 147 km autostrady, na pasie w kierunku Legnicy, kierujący cysterną uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu. Wskutek zdarzenia ciężarówka wypadła z drogi. Kierowca cysterny, z urazami żeber, został zabrany do szpitala. 

Na miejscu działania prowadzi pomoc drogowa, która przy pomocy ciężkiego sprzętu podejmie próbę wyciągnięcia samochodu z rowu. Autostrada na obecną chwilę jest zablokowana. 

(kb) fot. 24wroclaw.pl

Ostatnio zmieniany środa, 07 listopad 2018 14:45

Komentarze  

Permalink +1 Stefan
umówmy się to nie jest autostrada !!!
2018-11-07 21:24 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Ferdzio
może nie ale tak się ją nazywa :P
2018-11-07 21:31 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 error
:( no maskara jakaś a ja muszę jechać do lekarza
2018-11-07 14:10 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 kraksa
o! o za raz będzie takie info na EM :-)
2018-11-07 14:08 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież