Pracownicy średzkiej prokuratury również protestują

wtorek, 08 styczeń 2019 13:10 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W ostatnim czasie nagminne są masowe "zachorowania" pracowników polskich instytucji.

Protest mający na celu podwyższenie pensji rozpoczął się w 2018 r., kiedy to policjanci w celu realizacji ich postulatów związanych z zasadami pracy udali się 11 listopada masowo na L4.

Zaraz po nich na zwolnienia poszli pracownicy sądów: - Kontakt z sądem w Środzie Śląskiej jest utrudniony, czyżby również rozpoczęli protest?  - pisała, zaniepokojona czytelniczka w grudniu 2018 r. Jak się okazało, również pracownicy administracyjni Sądu Rejonowego w Środzie Śląskiej udali się na zwolnienia lekarskie. Tuż przed samymi świętami w wielu szkołach nie odbywały się lekcje, m.in. Szkoła Podstawowa w Udaninie musiała odwołać zajęcia z powodu braku kadry. 

W każdym bądź razie „jak wszyscy, to wszyscy”. Na obecną chwilę do ogólnopolskiego protestu dołączyli również pracownicy administracyjni prokuratur, więc w najbliższych dniach utrudnionego kontaktu możemy spodziewać się również w Prokuraturze Rejonowej w Środzie Śląskiej. Jak informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu prok. Małgorzata Klaus:  - pracownicy administracyjni w/w prokuratury również znajdują się na zwolnieniach chorobowych.

(kb)

Ostatnio zmieniany wtorek, 08 styczeń 2019 13:15

Komentarze  

Permalink -1 hmm
"Zapraszamy do pracy w prokuraturze np. w Pabianicach, bez "pleców" i do innych łódzkich też, jak Wam źle w fabrykach. ...",Hal,a kto każe tam tobie na siłę pracować ?Wiele młodych ludzi podjęło by pracę za taką cenę byleby w swoim zawodzie, żeby móc wykorzystać wiedzę i się rozwijać, a zmuszeni zostali wyjechać za granicę.To samo tyczy się nauczycieli,lekarzy,pracowników sądu,policjantów; którzy myślą,że są nadzwyczajnymi kastami,a często brakuje im profesjonalizmu za to buty im nie brak
2019-01-10 10:17 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 hmm
No to zapraszam do pracy w ratownictwie medycznym.
2019-01-10 09:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 hmm
Niech skorzystają z dobrych rad byłego prezydenta cyt.:"...niech wezmą kredyt, zmienią pracę", dodam jeszcze od siebie: wyjadą za granicę, przekwalifikują się"jak zrobiło to miliony młodych, zdolnych,wykształconych ludzi nie mających odpowiednich koneksji,by mogli podjąć pracę w kraju.Kolejna nadzwyczajna kasta, której się należy.
2019-01-09 13:11 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 hmm
Czekam kiedy zaczną strajkować ratownicy medyczni.Może być wtedy ciekawie.Czy zastąpią ich lekarze,nauczyciele,policjanci,5msędziow ie,prokuratorzy????
2019-01-09 12:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Kamila
Na prawdę mnie to śmieszy. Przecież mogą zmienić prace. Fabryk obok jest mnóstwo. Tymczasem narzekają, że za mało zarabiają. Praca na 1 zmiane, wszystkie swieta wolne oraz weekendy. Na prawdę bardzo wszyscy są tam pokrzywdzeni... A co mają powiedzieć osoby które zapierniczają w zakładach mimo, że są wykształcone oraz znają język obcy, ale nie mają nikogo w rodzinie kto załatwi ciepłą posadkę w państwówce ? Też mają protestować ?!
2019-01-08 22:50 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 Hal
Zapraszamy do pracy w prokuraturze np. w Pabianicach, bez "pleców" i do innych łódzkich też, jak Wam źle w fabrykach. Oczywiście z dyzurami w święta i wszystkie weekendy. Kto nie na wiedzy niech głupot nie wypisuje i niech wie, że często trzeba zostać po pracy, za friko.
2019-01-10 09:13 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 jola
Osoby komentujące nie znają tej pracy więc proszę niech będą dalecy od oceny.
"Ciepła posadka" za 1800 zł zapewne czeka na chętnych a jeśli jeszcze nie to za chwilę bo ludzie masowo odchodzą do pracy w dyskontach .
Nie każdy z ulicy jednak może ją podjąć,wcześniej sprawdzi chętnych wywiad policyjny i ABW .
Rozumiem,że jest to niezbyt lubiana instytucja przez stereotypy myślenia .Dość mylne .
2019-01-10 09:21 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież