Przed świętami dary trafiły do schroniska

piątek, 28 grudzień 2018 10:15 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(9 głosów)

Tuż przed Bożym Narodzeniem, Burmistrz Środy Śląskiej, wraz z radnymi ze Stowarzyszenia Razem dla Ziemi Średzkiej, zorganizowali zbiórkę świąteczną dla schroniska dla zwierząt w Świdnicy.

Dary dla kotów i psów w postaci karmy, koców, ręczników, pościeli, zabawek itp. dostarczane były przez kilka dni do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej.

W piątek, 21 grudnia, członkowie stowarzyszenia - radni Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej, Arkadiusz Lisiecki i Mieczysław Łabatczyk dostarczyli sporą ilość podarunków do schroniska.

- Wspaniały prezent dla milusińskich w świdnickim schronisku. Opiekunowie byli naprawdę bardzo zaskoczeni ilością naszego wspólnego daru serca. Wszystkim Darczyńcom, którzy włączyli się do zbiórki serdecznie dziękujemy - podziękował radny Lisiecki.

(ak) / fot. al, wk

Ostatnio zmieniany piątek, 28 grudzień 2018 10:25

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież