Przedłużenie ważności grobu - komunikat

poniedziałek, 26 marzec 2018 13:21 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przypominamy o konieczności wnoszenia opłat za przedłużenie ważności grobów, znajdujących się na terenie Cmentarza Komunalnego w Środzie Śląskiej, którego właścicielem i zarządcą jest gmina Środa Śląska.

 

Biuro Obsługi cmentarza znajduje się na ul. Cmentarnej 7 w Środzie Śląskiej i jest czynne w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16. Kontakt to biura obsługi: 71 317 20 76; pracownik obsługi cmentarza tel. kom. 605 692 101.

Opłat za przedłużenie ważności grobu można dokonywać przelewem na rachunek: GMINA ŚRODA ŚLĄSKA nr konta 87 1020 5242 0000 2502 0029 2466. Na przelewie należy podać: dane wpłacającego, adres z kodem pocztowym oraz dane osoby pochowanej w grobie.

Opłaty przelewem najlepiej dokonać po uzgodnieniu z pracownikiem obsługi cmentarza.

Regulamin Cmentarza Komunalnego
Aktualizacja regulaminu z 25 listopada 2015 r.
Cennik obowiązujących opłat

--- INFORMACJA URZĘDU MIEJSKIEGO W ŚRODZIE ŚL. ---

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 28 marzec 2018 00:26

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież