Przedstawiciele gminy Strzelin z wizytą w Środzie Śl.

środa, 01 sierpień 2018 12:12 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

27 lipca odbyła się w naszym mieście wizyta studyjna przedstawicieli gminy Strzelin.

Jak informuje gmina Środa Śląska celem spotkania była wymiana doświadczeń dotyczących  m.in. funkcjonowania komunikacji publicznej oraz tworzenia lokalnych inkubatorów przedsiębiorczości w Środzie Śląskiej i Strzelinie.

(rol/um) fot. ug

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink +4 tylkoodpowiadam
myslę,że warto sie uczyc od siebie nawzajem...
2018-08-01 19:13 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 tylkopytam
a kto od kogo się uczy????
2018-08-01 13:10 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież