Przerwa w dostawie wody w 5 miejscowościach

środa, 08 sierpień 2018 14:41
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Średzka Woda sp. z o.o. w Środzie Śląskiej informuje, że z powodu awarii zasilania elektrycznego

 w dniu 8 sierpnia 2018, do godziny 18:00 może nastąpić przerwa w dostawie wody w miejscowościach: Rakoszyce, Kulin, Cesarzowice, Michałów i Ciechów.

Za utrudnienia przepraszamy

Średzka Woda sp. z o.o.

Komentarze  

Permalink 0 Mirek
To kolejna wypadkowa obecnych upałów bo sieć elektryczna przeciążona i potrzeba napraw a brak prądu to brak wody. Nie dość że ciemno to i bez wody ale od lat wiadomo że sieć elektryczna w Polsce jest w fatalnym stanie i lepiej nie będzie. Oby przetrzymać te upały i czekać aż w koncu ktos się weźmie na poważnie tą sprawą.
2018-08-09 12:09 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież