Przerwa w dostawie wody w gminie Miękinia

sobota, 06 październik 2018 17:32
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Za kilka dni przewidywana jest przerwa w dostawie wody w siedmiu miejscowościach gminy Miękinia.

Jak informuje Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Miękini, w nocy z 10 października na 11 października br., będzie wykonywana wymiana zasuw na głównym odcinku wodociągu przy stacji uzdatniania wody w Lutyni.

W związku z tym w dniu 10 października 2018 r. (środa) od godziny 22:00 do godziny 6:00 dnia 11 października 2018 r. (czwartek) wystąpią przerwy w dostawie wody w miejscowościach: Wróblowice, Lutynia, Łowęcice, Radakowice, Zakrzyce, Gałów i Gałówek. 

Przepraszamy za powstałe niedogodności i utrudnienia.

ZUK w Miękini

Ostatnio zmieniany sobota, 06 październik 2018 17:34

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież