Przerwa w dostawie wody w Jugowcu

czwartek, 16 sierpień 2018 12:27 Dział: Dyżury aptek / Przerwy w dostawie prądu, wody
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komentarze  

Permalink 0 Hanka
Coś z tymi dostawami wody w naszym regionie ostatnio jest z problemami. Czy mieszkańcy czegoś nie wiedzą? W jakim stanie w ogóle jest nasza sieć wodociągowa? Zresztą sieć energetyczna też miała ostatnimi czasy przerwy w przesyłach.
2018-08-17 10:17 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Jarek
Z tego co słyszałem to ostatnio coś często z tymi awariami sieci wodociągowej. Może czas na większą modernizację żeby takie awarie się nie powtarzały zbyt często. Czy przed wyborami nie powinno się spytać kandydatów co w tym temacie mają zamiar zrobić?
2018-08-17 09:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież