Przerwy w dostawie energii elektrycznej

poniedziałek, 06 sierpień 2018 12:02
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Najbliższe przerwy w dostawie energii elektrycznej planowe są 9 i 10 sierpnia.

9 sierpnia w godzinach od 07:00 - 16:00 może zabraknąć prądu w gminie Miękinia w miejscowości Gałów w obrębie działki nr.190. Natomiast dzień później, pomiędzy godziną 08:00, a 15:00 prądu zabraknie w miejscowości Białków. 

(kb)

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież