Przerwy w dostawie energii w powiecie (od 26.03. do 30.03.2018)

poniedziałek, 26 marzec 2018 09:02 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W tym tygodniu pierwsze przerwy w dostawie energii w naszym powiecie wystąpią już dziś w Miękini i Malczycach. Planowana przerwa wystąpi do godziny 16. W kolejne dni prace modernizacyjne na sieci elektroenergetycznej będą prowadzone przez spółkę Tauron również w Środzie Śląskiej.

 

Zgodnie z obietnicą zamieszczamy informacje na temat kolejnych planowanych przez spółkę Tauron Energia Polska wyłączeń prądu. Jak informuje spółka przerwy w dostawie energii spowodowane będą koniecznością przeprowadzenia prac modernizacyjnych na sieci elektroenergetycznej.

26 marca (poniedziałek)

- Malczyce: obręb działek numer 698/4

Dziś w godzinach od 7 do 16 przerwy w dostawie energii wystapią w Malczycach.

- Miękinia: ul. Akacjowa, Maszynowa, Miękińska oraz obręb działek 136, 24, 259, 277.

Z kolei w Miękni przerwa w dostawie prądu potrwa godzinę dłużej, do godziny 17.

27 marca (wtorek)

- Środa Śląska: ul. Spółdzielcza oraz obręb działek numer 40

We wtorek przerwy w dostawie energii wystąpią w Środzie Śląskiej w godzinach 7-16.

28 marca (środa)

- Miękinia: obręb działek 495, 498 ul. Willowa

Środa przyniesie ponownie brak prądu w Miękini w godzinach od 7 do 16.

Jeśli chcesz być na bieżąco z planowanymi wyłączeniami prądu przez Tauron na terenie naszego powiatu, śledź nas. O wszystkich planowanych wyłączeniach będziemy informować na bieżąco.

(red), Fot. TAURON

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 30 marzec 2018 22:48

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież