Przerwy w dostawie wody w sześciu miejscowościach

czwartek, 09 sierpień 2018 15:39
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Średzka Woda Spółka z o. o. informuje, że z powodu prac modernizacyjnych w Stacji Uzdatniania Wody w Cesarzowicach, 10 sierpnia 2018 r. w godzinach od 08:00 - 12:00, mogą nastąpić przerwy w dostawie wody

w miejscowościach: Cesarzowice, Rakoszyce, Kulin, Michałów, Ciechów, Gozdawa. 

Za niedogodności przepraszamy

Średzka Woda

Ostatnio zmieniany czwartek, 09 sierpień 2018 15:40

Komentarze  

Permalink 0 Piter
Jakoś trzeb będzie przeżyć te kilka godzin niedogodności ale lepiej teraz niż w zimie podczas mrozów miała by nastąpić jakaś awaria. Ważne że sieć wodociągowa jak i elektryczna w okolicy jest robiona na bieżąco. Dobrze wiemy że ich stan w Polsce nie jest najlepszy i w skrajnych okolicznościach wszystko pada.
2018-08-10 12:06 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież