Przewóz osób z terenu gminy Udanin w okresie wakacji

poniedziałek, 15 lipiec 2019 16:52 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk informuje, że została podpisana umowa z PKS Kamienna Góra na uruchomienie przewozu osób na terenie gminy oraz do Strzegomia w okresie wakacji tj. od 16.07.2019 r. do 31.08.2019 r.:

1) Strzegom  - Udanin  -  2 kursy  w środy  i  2 kursy w  piątki  od  dnia 17.07.2019 r. - zgodnie z załączonym rozkładem jazdy

2) Kursy na terenie gminy: 2 kursy we wtorki  i  2 kursy w  czwartki  od dnia 16.07.2019 r. - zgodnie z załączonym rozkładem jazdy.

Jednocześnie informujemy, że mieszkańcy z miejscowości Jarostów, Ujazd Górny, Ujazd Dolny i Karnice chcący dostać się do Środy Śląskiej, proszeni są o korzystanie z transportu gminnego z przesiadką w Łagiewnikach lub Jarosławiu na linię przewoźnika „KRUK” - poniżej (w galerii) przedstawiamy rozkłady jazdy.

Informacja Gminy Udanin

Proponowane artykuły:

Komentarze (8)

This comment was minimized by the moderator on the site

PANIE WÓJCIE GMINY UDANIN .NALEŻY ZŁOŻYĆ WNIOSEK O DOFINANSOWANIE TRANSPORTU .ŻADNA ŁASKA PŁACIMY PODATKI I ROZLICZYMY PRZY WYBORACH .USTAWA O DOFINANSOWANIU WCHODZI OD DZIŚ A PAN STWORZYŁ KIT.W ŻADNEJ GMINIE W POLSCE TAK NIE JEST.

This comment was minimized by the moderator on the site

Jestem fanką działań gminy ale ta propozycja jest poprostu śmieszna dla mieszkańców!

This comment was minimized by the moderator on the site

PANIE WÓJCIE GMINY UDANIN JAK SIĘ UDOSTĘPNIA ROZKŁAD FIRMY KRUK NALEŻY SPRAWDZIĆ AKTUALNOŚĆ.W JAROSTOWIE PŁACIMY PODATKI DO ŚRODY ŚLĄSKIEJ ORAZ GMINY UDANIN A NIE DO KAMIENNEJ GÓRY A PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ NIE POTRZEBUJE GŁOSÓW Z GMINY UDANIN WIĘC PO CO IŚĆ NA WYBORY.

This comment was minimized by the moderator on the site

Kpina jak mają sobie poradzić osoby które nie posiadają prawa jazdy? I nie mają za co go zrobić? Jak mają dostawać się do pracy do Wrocławia, strzegomia, środy Śląskiej przez te 5 dni roboczych gdzie pracują np na 3 zmiany? Żart bardzo nie smaczny

This comment was minimized by the moderator on the site

W innych gminach wiejskich też nie ma transportu. NIkt nie jeździ busami to firmy się zwijają.

This comment was minimized by the moderator on the site

SZANOWNY PANIE WÓJCIE.MINISTER TRANSPORTU PIS POWIEDZIAŁ MOŻE PAN DOSTAĆ 80 PROCENT DOFINANSOWANIA DO PRZEJAZDÓW TO CO PAN ZROBIŁ TO WIELKI KIT .W UDANINIE NIE MA LEKARZY SPECJALISTÓW A W ŚRODZIE MUSZĘ JECHAĆ NIE KIEDY JEŻDZI KOMUNIKACJA GMINNA .MAM 70 LAT I SAMOCHODU NIE MOGĘ PROWADZIĆ TRACĘ PRZYTOMNOŚĆ NIE CHODZI O MNIE SWOJE PRZEŻYŁEM I NA ŻYCIU MNIE NIE ZALEŻY .MÓGŁBYM NIECHCĄCY WYSŁAĆ NA TAMTEN ŚWIAT INNYCH A TEGO NIE CHCĘ I DLATEGO...

SZANOWNY PANIE WÓJCIE.MINISTER TRANSPORTU PIS POWIEDZIAŁ MOŻE PAN DOSTAĆ 80 PROCENT DOFINANSOWANIA DO PRZEJAZDÓW TO CO PAN ZROBIŁ TO WIELKI KIT .W UDANINIE NIE MA LEKARZY SPECJALISTÓW A W ŚRODZIE MUSZĘ JECHAĆ NIE KIEDY JEŻDZI KOMUNIKACJA GMINNA .MAM 70 LAT I SAMOCHODU NIE MOGĘ PROWADZIĆ TRACĘ PRZYTOMNOŚĆ NIE CHODZI O MNIE SWOJE PRZEŻYŁEM I NA ŻYCIU MNIE NIE ZALEŻY .MÓGŁBYM NIECHCĄCY WYSŁAĆ NA TAMTEN ŚWIAT INNYCH A TEGO NIE CHCĘ I DLATEGO KORZYSTAM Z PANA NIEUDOLNEJ KOMUNIKACJI.PRZYJECHAŁAM DO JAROSTOWA W 1970 R TO TEJ PORY TAK NIEUDOLNYCH ŻADÓW NIE BYŁO .POZDRAWIAM I MAM PYTANIE CZY JAROSTÓW NIE PŁACI PODATKÓW.

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

ja czegos nie rozumiem czemu nie podpisano umowy z firma ktora jezdzid do srody slaskiej? przeciez to jest firma nasza i tutaj zostaja podatki a ciagle dotujemy firme OBCA! bez sensu dodatkowe rozwiazanie jakies chore przesiadki aby dojechac do miasta powiatowego a gdzie PISOWSKIE Autobus plus?

This comment was minimized by the moderator on the site

Bo ta firma nie ma kierowców i nie ma zaplecza!!!

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację