Radni dzieciom - festy w Środzie Śląskiej

niedziela, 10 czerwiec 2018 21:07 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od kilku lat niektórzy średzcy radni pamiętają o dzieciach i z okazji ich święta przygotowują imprezę, na której jest dobra zabawa i słodki poczęstunek.

 

Nie inaczej było w tym roku. 8 czerwca radni reprezentujący Stowarzyszenie Razem dla Ziemi Średzkiej - Arkadiusz Lisiecki i Mieczysław Łabatczyk, zorganizowali Dzień Dziecka dla najmłodszych mieszkańców Środy Śląskiej.

Na dzieci czekały kolorowe dmuchańce, słodka wata cukrowa oraz wiele gier i zabaw. 

(ml)

IMAG5722

IMAG5723

IMAG5725

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 11:55

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież