Ranny mężczyzna leżał na chodniku

wtorek, 24 lipiec 2018 21:23 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Straż Miejska w Środzie Śląskiej otrzymała zgłoszenie o rannym mężczyźnie w centrum Środy Śląskiej.

20 lipca chwilę po godzinie 8:00 patrol Straży Miejskiej udał się na Pl. Wolności w Środzie Śląskiej w celu wyjaśnienia zgłoszenia dotyczącego mężczyzny leżącego na chodniku.

- Mężczyzna z raną ciętą głowy, przytomny leżał na chodniku. Funkcjonariusze udzieli poszkodowanemu pierwszej pomocy oraz wezwali Zespół Ratownictwa Medycznego, który przetransportował mężczyznę do szpitala we Wrocławiu - informuje funkcjonariuszka straży miejskiej.

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 25 lipiec 2018 09:18

Komentarze  

Permalink +2 z rynku
to niech więcej zazywają
2018-07-24 21:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -2 eee
cała nasza śoda
2018-07-24 21:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +6 aaa
powaznie a inne miasta to niby co?
2018-07-24 21:47 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież