Regulamin targowiska w porozumienie z handlującymi

piątek, 02 marzec 2018 15:30 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Od 6 marca br. obowiązywać będzie regulamin targowiska zastępczego w Środzie Śląskiej. Jego zapisy zostały sformułowane w porozumieniu z handlującymi.

 

W drodze negocjacji z prywatnymi właścicielami terenu sąsiadującego z gminnym targowiskiem zastępczym Gmina Środa Śląska wydzierżawiła od podmiotów prywatnych dodatkowy teren dla targowiska zastępczego, który służyć będzie handlującym i kupującym do czasu otwarcia nowego targowiska miejskiego. Dzięki temu wygospodarowano więcej stanowisk i osiągnięto porozumienie pomiędzy handlującymi a administratorem targowiska – Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej.

Pięcioosobowa delegacja handlujących spotkała się w piątek, 2 marca br., z przedstawicielami OSiRu oraz Wydziału Przedsiębiorczości i Współpracy z NGO Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej w celu doprecyzowania regulaminu korzystania z targowiska zastępczego. Podczas spotkania wspólnie ustalono zapisy dokumentu.

Najważniejsze ustalenia dotyczą sposobu zajmowania stanowisk handlowych. W tej kwestii obie strony zgodziły się, że najlepszym rozwiązaniem będzie rozmieszczenie stanowisk w oparciu o dotychczas zajmowane miejsca.

Wobec tego przedstawiciel administratora targowiska w porozumieniu z handlującymi ustalił rozmieszczenie stanowisk na targowisku zastępczym, a powyższy układ będzie obowiązywał do czasu uruchomienia nowego targowiska miejskiego – Średzkiego Rynku Rolno-Spożywczego.

 

(um) fot. isz

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 05 wrzesień 2018 17:27

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież