Remont przedszkola jeszcze w tym roku

środa, 21 marzec 2018 12:32 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W tym tygodniu została podpisana umowa na wykonanie termomodernizacji szkoły podstawowej, wyłoniono również wykonawcę na roboty budowlane w przedszkolu – inwestycję zrealizuje firma C-Vercial Sp. z o.o. z Wrocławia.

 

Jest to kolejny wykonawca inwestycji w ramach dotacji z RPO WD na lata 2014-2020. Termomodernizacja przedszkola zakłada wymianę okien, docieplenie stropodachu wełną granulowaną, docieplenie ścian zewnętrznych, wymianę drzwi oraz poprawę wizerunku  estetyki i otoczenia.
Koszt inwestycji to kwota ok. 450 tys zł. Całość ma być oddana do użytku już tym roku, pod koniec sierpnia.

- Termomodernizacja przedszkola jest kolejnym zadaniem uatrakcyjniającym ofertę oświatową Gminy Malczyce i pokazuje, jak dużą rolę przywiązujemy do opieki nad najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy – mówi wójt gminy Malczyce, Piotr Frankowski.

(gmal) fot. ug

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 01:28

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież