Remont szkoły w Ujeździe Górnym

czwartek, 23 sierpień 2018 19:20 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jeszcze w czerwcu gimnazjum, natomiast już od września Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym.

Prace nad przystosowaniem szkoły dla najmłodszych są na finiszu. W lipcu br. wójt gminy Udanin Teresa Olkiewicz udała się do szkoły, by sprawdzić postęp prac remontowych.

Nowy rok szkolny to dla dzieci nie lada wyzwanie, niechętnie wracają do szkoły po 2 miesiącach wakacji.  Tym razem z zaciekawieniem po raz pierwszy odwiedzą zmodernizowaną szkołę wyposażoną w nowe ławki, szafki oraz pomoce naukowe.

Z pewnością 3 września nie zabraknie wielu pozytywnych emocji zarówno wśród najmłodszych jak i młodzieży.

(gu) fot. ug

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 Ja
Szkoła w Ujeździe ma przyszłość nowe domy są budowane z każdej strony bliski Środa i zakłady w stronę Wrocławia wg mni najbardziej atrakcyjna miejscowość w gminie.Na pewno rozwojowa.Chore jest to że grupa niekompetentnych radnych decyduje o tak ważnych sprawach.Tylko referendum powinno być w takiej sprawie. Jak zamkną zjazdy na a 4 to Udanin jest pozamiatany.A bliskość Środy będzie miało znaczenie.
2018-08-24 11:03 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 acha
i co można??? a nie likwidować jak chcieliście wstyd i plama
2018-08-23 21:52 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Robo
Oczywiście że wszystko można jak się chce i ma się plan działania. Jak widać dało radę a może trochę tez pomogło że zbliżają się wybory więc nastąpiła mobilizacja władzy :lol:
2018-08-23 22:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież