Rodzinny piknik rowerowy (nie tylko dla rowerzystów)

piątek, 11 maj 2018 14:27 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miasteczko rowerowe, policyjna akcja znakowania jednośladów, rowerowe konkursy z nagrodami, dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci – między innymi takie atrakcje czekają na wszystkich, którzy w niedzielę 27 maja pojawią się na pikniku.

 

- Serdecznie zapraszamy na wiosenny Rodzinny Piknik z OSiR’em tym razem o tematyce rowerowej! Przygotowaliśmy dla Was program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie - zachęcają organizatorzy. 


Na terenie Centrum Sportu i Rekreacji stanie miasteczko rowerowe, a tam  – gry i wyścigi na rowerach. Dla spragnionych dobrej zabawy i rywalizacji rodzin – jazda na czas na hulajnogach i deskorolkach. Podczas trwania imprezy, w ramach policyjnej akcji, każdy chętny będzie miał możliwość oznakowania swojego jednośladu. Do dyspozycji uczestników będzie też rowerowy PIT SPOT – gdzie wykonywane będą darmowe naprawy drobnych usterek i niezbędne regulacje. O godzinie 17:00 zapraszamy na Rowerowe Show – emocje gwarantowane!


Przy okazji pikniku będzie można skorzystać także z mniej rowerowych, ale równie ciekawych atrakcji, takich jak dmuchańce dla najmłodszych, strzelanie z łuku. Od godziny 16:00 zapraszamy do strefy kreatywnego działania prowadzonego przez Stowarzyszenie „OSTOJA” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami – plastyczny kącik i tworzenie wspólnego obrazu na płótnie. 

Podczas pikniku dostępna będzie także strefa gastronomiczna: grill, popcorn, wata cukrowa oraz ogródek piwny dla dorosłych.


Piknik odbędzie się 27 maja, w godzinach 14:00 – 20:00 na terenie Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Winogronowej 32 w Środzie Śląskiej.

Serdecznie zapraszamy z rowerami i bez rowerów!

(rol/osir) fot. mpr{jcomments on}

32205911 1832848727008765 4979807437734281216 n

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 16 maj 2018 12:25

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież