Rolnicy proszą - ministerstwo odpowiada...

wtorek, 20 listopad 2018 11:54
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W październiku br., Dariusz Maciejewski z Juszczyna, zwrócił się w imieniu rolników z terenu Powiatu Średzkiego do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z prośbą o uznanie naszego regionu za objęty suszą w uprawie kukurydzy na ziarno.

- Rolnicy uprawiający kukurydzę ponieśli tak duże straty, że będą musieli poważnie się zadłużyć. Trudno nam zrozumieć, z jakiego powodu teren naszego powiatu został uznany za dotknięty suszą w uprawie kukurydzy na kiszonkę, a w uprawie kukurydzy na ziarno już nie - czytamy m.in. w piśmie przygotowanym przez rolników.

Na prośbę monitujących przedstawiamy odpowiedź ministerstwa.

pismo001

pismo002

pismo003

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink +2 Adam
Wybory jasno pokazaly kogo wyborcy chca na swoich przedstawicieli i rolnicy juz dawno nie Panu Dariuszowi wystawili laurke . Udawac spolecznika czas przrestac.
2018-11-20 15:37 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 Jan
Co Maciejewski szuka? Pozabierali pola za darmo i jeszcze mu mało?
2018-11-20 12:08 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież