„Rowerowy Powiat Średzki”. Konferencja podsumowująca projekt

środa, 05 wrzesień 2018 15:51 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zapraszamy sympatyków rowerów i wycieczek krajoznawczych na konferencję „Rowerowy Powiat Średzki”, która odbędzie się 12 września w Domu Kultury w Środzie Śląskiej.

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału.

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 11 wrzesień 2018 12:54

Komentarze  

Permalink 0 Grzesiek
Nie konferencji nam potrzeba tylko tras do jazdy! Zamiast gadać ruszać po fundusze i budować jak najszybciej póki są dostępne. Taka inwestycja przyciągnie turystów i zwiększy atrakcyjność regionu.
2018-09-12 15:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Wiolka
Proszę o informacje co uzgodniono i kiedy powstaną realnie nowe ścieżki. Dofinansowania nie będą trwać wiecznie i się kiedyś skończą i wtedy na nic te konferencje. Potrzebne szybkie działania.
2018-09-11 20:19 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Wiolka
Nie konferencji a realnych ścieżek nam potrzeba. Pogadać że są potrzebne to nie trzeba bo o tym wiemy. Poza tym takie ścieżki pozwolą się rozwinąć gminom jako atrakcyjne turystycznie.
2018-09-11 14:46 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 zdziwiony
Są pieniądze (granty europejskie), trzeba je wykorzystać. Tyle że zamiast jeździć rowerem po ścieżkach rowerowych, których wykonanie kosztuje trochę zachodu i pracy,będziemy siedzieć w zamkniętej sali i słuchać tokowania przedwyborczego
2018-09-06 16:46 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Wiesiek
Dokładnie masz rację i mam nadzieję że na tym spotkaniu padną konkretne obietnice i terminy realizacji. Nie ma co czekać tylko trzeba działać póki są granty. Lada moment wyprzedzą nas inni i nic nie będziemy mieli.
2018-09-11 14:32 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Dario
Popieram czyli więcej działania mniej gadania! Od tego tras nie przybędzie a dofinansowania nie będą trwać wiecznie. Jak to się mówi teraz albo nigdy trzeba łapać szansę.
2018-09-12 23:02 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Szczepka
Zamiast konferencji i koncepcji tras zacznijcie je po prostu robić. Nie dość że przyciągnie to turystów do naszego regionu to i poprawi jakość życia mieszkańców.
2018-09-06 08:45 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Zenek
Oby ta konferencja miała wymierne korzyści w postaci nowych tras rowerowych. Im więcej ciekawych tras tym więcej turystów bo osób uprawiających ten sport jest wiele tylko tras mało.
2018-09-06 08:02 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 kanz
Jak tu jeździć, jeśli po obu stronach skrzyżowania na Obwodnicy znak z z zakazem wjazdu rowerów.
Ciekawe jak turyści z kierunku Kątów Wrocławskich mają wjechać rowerem do Środy. Zakaz tyczy się również motorowerów. Powrót tez nie jest ułatwiony. Czyżby nikt takimi środkami transportu nie jeździł do pracy w cegiełki ? Przeprowadzać rower na światłach . Czy to bezpieczne jeśli brak pasów.?
2018-09-07 06:43 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież