Rozbudowa sieci wodociągowej w Gościsławiu

wtorek, 15 maj 2018 08:25 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W czwartek (10 maja) wójt gminy Udanin Teresa Olkiewicz, wraz z prezesem Przedsiębiorstwa Komunalnego HEMIZ –BIS z Prochowic Sławomirem Kozyrą, podpisali umowę na budowę obwodowej rozdzielczej sieci wodociągowej w Gościsławiu.

 

Wartość umowy to wydatek rzędu 72.665,56 zł. Rozbudowa sieci wodociągowej pozwoli w przyszłości na budowę osiedla domków jednorodzinnych.

Obecna sieć zostanie przedłużona o 270,90 m. Termin zakończenia tego zadania został zaplanowany na 16 lipca 2018 r.

(gu) fot. ug

ud umowa 2

ud umowa 3

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany wtorek, 15 maj 2018 22:50

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież