Rozkręć się na wiosnę i wygraj karnety!

poniedziałek, 26 marzec 2018 13:59 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rozkręć się na wiosnę i zgarnij jeden z dwóch karnetów do studia fitness "Be Fit" w Środzie Śląskiej o wartości 50 zł każdy (czyli 4 darmowe wejściówki na dowolne zajęcia w studiu - np. na ABT, pilates, jogę, Power Workout, Indoor Cycling, Full Body).

Co trzeba zrobić? Wystarczy w komentarzu pod tym postem na naszej stronie na FB dokończyć zdanie: "Gdy zaczyna się wiosna, to..."

Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy dwie najciekawsze. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 kwietnia. Czas START! Powodzenia!

Regulamin konkurs jest dostępny TUTAJ

 

--- OGŁOSZENIE PŁATNE ---

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 28 marzec 2018 00:21

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież