Rozstrzygnięcie konkursu i rozwijanie czytelnictwa w przedszkolu w Ciechowie

poniedziałek, 13 maj 2019 14:07 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Okres Świąt Wielkanocnych dobiegł końca, dlatego też w Przedszkolu Publicznym w Ciechowie 7 maja br. odbyło się ogłoszenie wyników konkursu pt. „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”.

Komisja konkursowa w składzie p. Bożena Błaszczyszyn oraz p. Monika Smela miała niełatwe zadanie, gdyż wszystkie ozdoby były piękne, a dzieci wykazały się dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Każdy z uczestników otrzymał dyplom, a także nagrodę za zajęcie danego miejsca.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych zmaganiach.

***

7 maja Przedszkole Publiczne w Ciechowie odwiedził specjalny gość p. Andrzej Bielski – Sekretarz Gminy Środa Śl., który spotkał się z dziećmi w celu wspólnego czytania ulubionych bajek. Nasz gość zaprezentował przedszkolakom bajkę pt. „O rybaku i złotej rybce” metodą teatrzyku kamishibai, która ma na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci.

Nie zabrakło także opowiadań o ulubionych bohaterach dzieci, czyli przygód Gangu Słodziaków. Tym samym p. Andrzej Bielski przyczynił się do realizacji projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, w którym nasze przedszkole bierze udział. Dzieci
z dużym zaciekawieniem i uwagą wsłuchiwały się w czytane bajki i opowiadania.

Dziękujemy p. Andrzejowi Bielskiemu za odwiedziny w naszym przedszkolu oraz wspólne czytanie.

red. M.M. / fot. Przedszkole Publiczne w Ciechowie

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację