Rusza modernizacja placu zabaw z BO w Przedmościu

poniedziałek, 12 sierpień 2019 15:49 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Urzędzie Miejskim w Środzie Śląskiej podpisano umowę na realizację projektu BO pn. „Frajdolandia – czyli frajda dla dzieci w postaci zmodernizowanego placu zabaw w Przedmościu”, który zdobył pierwsze miejsce w zadaniach w obszarze wiejskim, zdobywając 71,28 pkt. w ramach budżetu Obywatelskiego Gminy Środa Śląska na rok 2019.

Zmodernizowany plac zabaw będzie pełnił ważną funkcję społeczną, gdyż pozwoli dzieciom bezpiecznie, aktywnie i atrakcyjnie spędzić czas wśród rówieśników, zawierać nowe znajomości, uczyć się i bawić.

8 sierpnia burmistrz Adam Ruciński, w obecności pomysłodawczyni i jednocześnie sołtysowej wsi Przedmoście - Sabiny Wereszczyńskiej oraz radnego - Jarosława Czyrniańskiego, a także koordynatora projektu - Doroty Waligóry z Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Architektury, p.o. Kierownika Wydziału Spraw Komunalnych Środowiska i Rolnictwa – Marii Zachary oraz koordynatora BO – Rafała Ratuszniaka, podpisał umowę z firmą DR SPIL POLSKA reprezentowaną przez Iwonę Paczkowską – Śmigaj.

Rozpoczęcie modernizacji placu zabaw w Przedmościu nastąpi niezwłocznie po podpisaniu umowy, a wymagany termin realizacji wynosi 60 dni kalendarzowych. Koszt inwestycji to 95,5 tys. zł.

(um)

Komentarze (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Do wszystkich malkontentów. Sami wymyśleliśmy że chcemy mieć taki plac zabaw u nas na wsi. Napisaliśmy projekt, zabiegaliśmy o głosy i mamy co chcieliśmy. Myślę że kpienie z tego projektu to zazdrość połączona z buractwem. Ps. gdybyśmy wymyślili sobie kosmodrom i projekt by wygrał, gmina wybudowałaby kosmodrom. Ale to w przyszłym roku.

This comment was minimized by the moderator on the site

Adaś buduje place zabaw - bo nic innego nie potrafi.

This comment was minimized by the moderator on the site

To niech się buja na karuzeli

This comment was minimized by the moderator on the site

Przedsięwzięcie na skalę województwa. Robi wielką pompę z małego placyku zabaw .Osiągnięcie niesamowite . W tym roku tak się rozpedził z inwestycjami ze będziemy wysoko w rankingu nieudolności

This comment was minimized by the moderator on the site

Brawo Adam!!!
Wreszcie inwestycja na miarę burmistrza. Do tego pół magistratu jest w ten ogromny i skomplikowany proces zaangażowanych.
Nawet niezawodna Pani Maria będzie miała szansę się wykazać.
Panie burmistrzu czekamy na dalsze spektakularne inwestycje.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację