×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

Samochód uderzył w barierki i wpadł do rowu

poniedziałek, 07 maj 2018 14:40 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Najpierw z nieznanych przyczyn samochód osobowy zjechał z drogi uderzając w przydrożne barierki, a następnie wpadł do rowu. Kierowcę pojazdu z bólem kręgosłupa i kostki lewej stopy przewieziono do szpitala.

 

Piątego maja na drodze wojewódzkiej w trakcie budowy na terenie gminy Miękinia samochód osobowy najpierw uderzył w barierki, a następnie wjechał do rowu.

- Na miejsce zadysponowano zastępy JRG Środa Śląska, JRG 7 Wrocław, a także OSP Miękinia – informuje dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej. - W chwili przyjazdu zastępów pojazd znajdował się poza jezdnią w rowie. Mężczyzna samodzielnie opuścił uszkodzone auto – dodaje strażak.

64-letni kierowca pojazdu uskarżał się na ból kręgosłupa i ból kostki lewej nogi.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP poszkodowanemu mężczyźnie, a także na odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe i zakręceniu butli z gazem – wyjaśnia dyżurny.

Straty wstępnie oszacowano na 25tys. złotych.

(red), Fot. OSP Miękinia

 

31947647 1274747839335653 4770586270642470912 n

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 21 maj 2018 00:30

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież